Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

litaugus biuro baldai

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje arba Klaipėdoje!!!

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje arba Klaipėdoje!!!

Reguliuojamo aukščio stalai biure

Kiekvienas darbdavys, norėdamas pasiekti geriausių rezultatų darbo aplinkoje privalo pasirūpinti  vietos ergonomika. Savaime aiškus faktas, jog tik patenkinti darbuotojai gali būti motyvuoti atlikti savo pareigas tinkamiausiai.

Žinoma, atsakomybė dėl sveikatos darbe nekrenta vien ant darbdavio pečių, kadangi patys darbuotojai turite sekti visų saugumo reikalavimų ir pranešti savo viršininkams, dėl patiriamų nesklandumų ar pavojų.

Vienas iš svarbiausių darbo aplinkos elementų - tinkami patalpoje esantys baldai. Kadangi, darbuotojų, sėdinčių tam tikroje darbo vietoje ir prie tų pačių įrankių, skaičius, kartais gali būti ne vienas ir ne du, dažnai tenka keisti kedės ar stalo poziciją, tam, kad tinkamai atitikti kiekvieno žmogaus fizinį sudėjimą.

O kas būtų jeigu pasiūlytume puikią, ekonomišką ir praktišką alternatyvą?

Pristatome - reguliuojamo aukščio stalus, arba darbastalius kurie pakeis jūsų darbo aplinką iš esmės. Šioje sekcijoje trumpai pakalbėsime apie tokių baldų naudą kiekvienam darbuotojui biure, tačiau visų pirma reikia aptarti dėl ko ergonomika yra rimtesnis dalykas nei jūs įsivaizduojate.

Ergonomiškos aplinkos reikšmė

Dažniausiai įmonėje darbuotojų būna daug, skirtingo sudėjimo, taigi norint tinkamai pasirūpinti, kad visi galėtų dirbti patogiai būna sukurti tam tinkamą atfosmerą. Prastas patogumas sėdint sukelia nemažai sveikatos problemų: nugaros skausmus, kaklo skausmus

Tinkama aplinka darbui su kompiuteriu

 

Mūsų įmonė - taps jūsų darbo ergonomikos kūrėja

Jeigu domina konsultacija dėl pakeliamųjų stalų, skambinkite tel.: 8 683 80087 arba rašykite el paštu: info@litaugus.lt