Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

litaugus biuro baldai

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje arba Klaipėdoje!!!


  • Produktų, pagal jūsų pasirinktus kriterijus nėra.

Vieno lygio persirengimo spintelės                        Dviejų lygių persirengimo spintelės

      spintelės vieno lygio                                                spintelės dvejų lygių
 
Persirengimo spintelės su dvivėrėm durim             Persirengimo spintelės su L formos durimis
     spintelės persirengimui                                                spintelės

 

 

Nerandate reikiamos persirengimo spintelės? Norite išsikviesti dizainerį NEMOKAMAI konsultacijai?

litaugus konaktai   Susisiekite su mumis el. paštu info@litaugus.lt
litaugus telefonas  Skambinkite +370 683 80087 
litaugus baldai   Užsukite į svečius - „Litaugus“ įsikūrusi pačioje Klaipėdos širdyje, Liepų gatvėje - KVIEČIAME!

Persirengimo spintelė – tai plieninė (primenanti didelį seifą) arba medinė spinta, lygiomis dalimis padalinta į atskiras spinteles, kuriose patogiai telpa daiktai.

Pas mus galite rinktis iš plataus kokybiškų prekių asortimento. Siūlome vieno ir dviejų lygių persirengimo spinteles bei skirtingas durelių konfigūracijas. Pirkėjai įvertina produktų universalumą, visapusišką praktiškumą ir galimybę savo daiktus laikyti saugiai ir patogiai. Be to, prieinami įvairūs spalvų variantai.

Pristatymo trukmė – 5–6 savaitės. Vilniuje ir Klaipėdoje nemokamas atsiėmimas, todėl pirkdami iš Litaugus.lt gaunate kokybę už priimtiną kainą.

Plačios naudojimo galimybės

Persirengimo spintelės – puikus sprendimas visur, kur reikia pasikeisti drabužius ir tvarkingai juos bei kitus reikmenis susidėti. Puikus pavyzdys – apsilankymas sporto klube. Čia atvykti galima net ir su kostiumu. Tačiau tokia apranga sportui netiks. Kokybiško, dailaus apdaro nesinori numesti kur nors ant palangės ar tuo labiau ant žemės. Na, galbūt ir pavyktų pasinaudoti kokiu laisvu ploteliu, bet kyla kitas klausimas: kiek laiko geras daiktas išliktų nepastebėtas ir nesugundytų pašalinių?

Persirengimo spintelės praverčia ir darbovietėse. O kai kur jos netgi yra būtinos. Remiantis saugos ir sveikatos reikalavimais, jeigu darbui reikalingi spec. drabužiai, turi būti įrengti persirengimo kambariai. O juose – atskiros spintelės su užraktais. Pabrėžtina ir tai, kad nešvari darbo uniforma turėtų būti laikoma ne tame pačiame skyriuje kaip tvarkingi drabužiai.

Kur dar praverčia toks pusiau baldas, pusiau seifas? Sąrašas nemažai išsiplėstų – nuo baseinų iki mokymo įstaigų...

Sprendimai pagal poreikius

Skiriasi ne tik korpuso dydis ar durelių skaičius. Maksimaliai išpildomi kiekvieno vartotojo poreikiai, mat galima pasirinkti, į kurią pusę durelės atsidarys. Taigi, bet kuri įstaiga įsigyja tokias spinteles, kurios puikiai prisitaiko prie patalpos specifikos.

Dauguma persirengimo spintelių būna su grotelėmis. Tai ventiliacijos angos, užtikrinančios geriausias daiktų laikymo sąlygas. Jokio nemalonaus kvapo.

Pagal užsakovų pageidavimus, į komplektaciją gali įeiti suoleliai – taip sukuriama itin patogi persirengimo kambario erdvė.

Korpuso spalva neprivalo būti blanki ir yra pasirenkama pagal pageidavimus. Tai dailus interjero akcentas ir kartu puikus būdas reprezentuoti įmonės identitetą.

Jeigu kyla klausimų, kokios durelių kombinacijos ar kitos ypatybės būtų praktiškiausios, galima atlikti apklausą. Darbuotojai ar įstaigos lankytojai geriausiai žinos, kokie sprendimai verti dėmesio – juk šie žmonės jais ir naudosis. 

Praktiškumas ir saugumas

Posakis „jauskis kaip namie“ nėra tiesiog mandagumo gestas. Tai frazė, kuri realizuojama darbovietėje, sporto klube ar kitoje vietoje. Patogią atmosferą, leidžiančią jaustis kaip namie, padeda sukurti persirengimo spintelės. Jos vertinamos ne tik dėl korpuso spalvos, bet ir dėl to, kas yra viduje. Lentynėlės, drabužių kabinimui skirti kabliukai, pertvaros – visa tai sukuria išskirtinį patogumą. Atvėrus duris daiktus galima susidėti itin tvarkingai.

Batai, marškinėliai, rankšluostis ir kt. turi savo vietą. O Jūs naudojatės spintele saugiai. Dėl užrakto ji tampa asmenine erdve. Ką pasidedate, tai vėliau ir randate. Todėl „jaustis kaip namie“ – realybę liudijantis posakis.

Kruopščiai apgalvota, pernelyg nesudėtinga, bet geniali konstrukcija. Išskirtinis patogumas ir nuo A iki Z suplanuota erdvė. Šiuos pliusus įvertina kiekvienas, besinaudojantis persirengimo spintele. Privalumus norite atrasti ir Jūs, bet nežinote, kuris variantas geriausiai išpildytų poreikius? Kreipkitės jau dabar – mielai Jums padėsime ir suteiksime visą aktualią informaciją.

litaugus telefonas  Skambinkite +370 683 80087

litaugus kontaktai   KONTAKTAI >>