fbpx

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje

litaugus.lt – internetinė baldų parduotuvė. Trumpai apibrėžiant „Litaugus“ strategiją, galima ją įvardinti, kaip naujų darbo erdvių kūrimą, kur karaliauja ir tarpusavy puikiai dera ergonomika, funkcionalumas ir inovatyvumas.

   Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite užsienio ir Lietuvos gamintojų produktus. Prekiaujame:

  • Ergonomiškais baldais. Galime pasiūlyti standartinius baldus ir specialiai Jums sukurtus, pilnai atitinkančius Jūsų poreikius. Visi baldai atitinka higienines normas ir standartus. Mūsų siūlomos ergonomiškos kėdės turi pažangius patentuotus mechanizmus, atkartojančius sėdinčiojo judesius. Vaikams rekomenduojame vaikiškus „augančius“ stalus ir kėdes. Bendradarbiaudami su keičiamo aukščio stalų technologijų pasauliniu lyderiu, švedų kapitalo koncernu, galime pasiūlyti plačiausią reguliuojamo aukščio stalų gamą: nuo mechaninių, rankinio valdymo iki išmaniųjų, programuojamų sistemų. Reguliuojamo aukščio stalai – tai ilgametės patirties kuriant ir gaminat labai preciziškus linijinės eigos produktus, rezultatas. Kintamo aukščio sistemą parinksime specialiai Jums pagal Jūsų fizinius duomenis bei pritaikysime Jūsų aplinkoje.
  • Biuro ir visuomeninės paskirties baldais. Šiandien galime pasiūlyti vieną plačiausių Lietuvoje biuro baldų asortimentą, nuo įprastų darbo vietų vadybininkui iki sistemų skirtų vadovų kabinetams ar specialių gaminių laboratorijoms, gamybinėms patalpoms ir pan.
  • Metaliniais baldais. Atstovaujame Lietuvos ir Lenkijos metalinių baldų gamintojus. Patraukliomis kainomis galime pasiūlyti metalinių spintų, persirengimo spintelių, suoliukų, stelažų, nerūdijančio plieno stalų ir kitų metalinių gaminių.
  • Įvairių tipų kėdėmis. Bendradarbiavimas su Lietuvos, Lenkijos, Italijos ir Vokietijos kėdžių gamintojais leidžia prieinamomis kainomis pasiūlyti kėdes: vadovams, darbuotojams, lankytojams ir specializuotas kėdės, bei minkštus baldus su gobelenu, natūralia ar dirbtine oda.
  • Nestandartiniais baldais. Namų jaukumui ir patogumui galime pasiūlyti kokybiškus virtuvės baldus, įvairiausių spintų su slenkančiomis sistemomis ar spalvingus baldus į vaikų kambarį.
     

Dirbame 2 kryptimis:

  • Su projektais. Mūsų dizaineriai atvyks pas Jus, išmatuos, suprojektuos ir pateiks baldų vizualizacijas (NEMOKAMAI!). Pasiūlysime labiausiai Jums tinkančius patalpų zonavimo sprendimus, parinksime baldus ir aksesuarus, galime patarti apšvietimo, grindų ar sienų dangų klausimais.

  • Internetinė prekyba. Norėdami kuo labiau sumažinti klientų išlaidas ir sutaupyti laiką, siūlome patogų ir greitą baldų užsakymo būdą naudojantis mūsų internetine parduotuve. Jeigu tiksliai žinote ko norite, ir dizainerio konsultacijos nereikalingos, išsirinkite prekę, pristatymo būdą, gaukite termino patvirtinimą ir ruoškite vietą naujam pirkiniui. Greita, aišku, tikslu.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje
.
Visos prekės pristatomos nesurinktos, pakuotėse. Prie jų pridedamos surinkimo instrukcijos ir kitos prekių surinkimui reikalingos priemonės bei furnitūra. Galite pasirinkti, prekes atsiimsite nemokamai, atveš kurjeris ar kviesite mūsų specialistus, kurie suneš, sumontuos ir sureguliuos baldus.
Jeigu reikia, gaminius siunčiame ir į kitas šalis.

Tikslumas
.
Tikslumą suprantame kaip konkrečių užsakovo poreikių nustatymo procesą, jų nagrinėjimo detalumą, kuris įgalina atlikti užsakymus taip, kad šie atitiktų vartotojo lūkesčius. 

Operatyvumas
.
Būdami lankstūs ir laikydamiesi vidinės darbo kokybės politikos siekiame taupyti savo klientų laiką bet kuriame pirkimo proceso, ar užsakymo priėmimo ir vykdymo etape: operatyviai reaguoti bei skubiai spręsti kylančius klausimus.

Sekite www.litaugus.lt informaciją – netrukus pasiūlysime dar didesnį prekių bei paslaugų asortimentą!