Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

litaugus biuro baldai

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje arba Klaipėdoje!!!


  • Produktų, pagal jūsų pasirinktus kriterijus nėra.

Biuro įrengimui šiandien teikiamas ypatingas dėmesys, nes nuo to, kaip atrodo biuras nemaža dalim priklauso kokį įspūdį apie įmonę susidarys įmonės svečiai ir klientai. Galime drąsiai teigti, kad biuro baldai – tai kompanijos veidas, ir jie tikrai neliks nepastebėti klientų ir partnerių. Biuro baldai turi atrodyti stilingai ir šiuolaikiškai, turi būti pagaminti iš ekologiškų medžiagų, būti kokybiški ir ilgaamžiai. 

Kitos būtinos šiuolaikinio biuro baldų savybės – ergonomiškumas ir funkcionalumas. Juk darbo vieta – tai tokia vieta, kur nesiliaujamai greitėjant gyvenimo tempui mes praleidžiame vis daugiau ir daugiau laiko. Todėl, kad darbuotojai su malonumu kas rytą ateitų į darbą, netrukdomai generuotų naujas idėjas ir siektų geriausių rezultatų, svarbu teisingai įrengti jų darbinę aplinką. Biuro baldai turi būti patogūs, tinkamų matmenų, iš jų turi būti suformuotos ergonomiškos darbo vietos, kuriose visi reikiami daiktai būtų protingai išdėlioti ir lengvai pasiekiami. Suprantama, kiekvienas darbuotojas įmonėje turi savo funkciją ir baldai jiems reikalingi skirtingi.  Mūsų asortimente galite išsirinkti stilingus ir kokybiškus baldus kiekvienai biuro zonai:

Darbuotojų baldai                              Vadovo baldai                                  Reguliuojamo aukščio stalai                                         

Priimamojo baldai                             Posėdžių stalai                                Priedai ir aksesuarai
                                   

 

Turite klausimų? Reikia 3D projekto? Norite išsikviesti dizainerį NEMOKAMAI konsultacijai?

   Susisiekite su mumis el. paštu info@litaugus.lt
  Skambinkite +370 683 80087 
   Užsukite į svečius - „Litaugus“ įsikūrusi pačioje Klaipėdos širdyje, Liepų gatvėje - KVIEČIAME!