fbpx

Internetinė biuro baldų parduotuvė

Dirbame visoje Lietuvoje
Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje arba Klaipėdoje

Garantijos ir gražinimai

  /  Garantijos ir gražinimai

1.  Prekės kokybės garantiją nustato prekės pardavėjas pagal gamintojo įsipareigojimus ir bendruosius teisės aktus. Garantinis laikotarpis UAB „Enersona“ prekėms 12 – 60 mėn. Garantija skiriasi priklausomai nuo gamintojo ir prekių, garantijos laikotarpį rasite prekės peržiūros puslapyje prie gamintojo pavadinimo. Išskirtiniais atvejais prekės garantija gali skirtis jeigu gamintojas yra nurodęs kitaip.
2.  PVM sąskaita faktūra yra laikoma prekės garantiniu talonu.

3.  Pretenzijos dėl prekių kokybės ar komplektavimo turi būti pateiktos ne vėliau kaip per 5 darbo dienas po prekių pristatymo.

4.  Garantijos nėra taikomos šiais atvejais:

•    Jei pažeidimai atsirado ne dėl gamintojo kaltės,  gaminys buvo naudojamas ne pagal paskirtį arba pažeistos prekės saugojimo ar naudojimo taisyklės.
•    Balduose įmontuotoms apšvietimo lemputėms ir transformatoriams, bei baldiniams audiniams.
•    Natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.
•    Natūralaus medžio tekstūros ir atspalvio nevienodumai nėra laikomi prekių kokybės trūkumais.
•    Jeigu baldai nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

 5.  Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio ar spalvos dėl pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių. Pardavėjas rekomenduoja skaityti prekių aprašymus, bei pasirinkimų pavadinimus, o ne tik pasitikėti nuotraukomis.

6.  Kokybiškų, tačiau surinktų ar bandytų rinkti baldų grąžinti negalima.

7.  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 1